Baldai, mažoms kambario erdvėms

Jeigu esate įsikūrę mažame bute, nuosekliai suplanuokite erdvės panaudojimą. Net ir maži kambariai gali atrodyti pakankamai dideli ir tinkami gyventi, jeigu rinksitės tinkamus baldus. Viena geriausių išeičių, ieškantiems dizaino sprendimų mažiems namams – įmonė „Smart baldai“, kurioje atrasite kokia tinkama ir patogi yra nestandartinių baldų gamyba.  

Kompaktiški

Jeigu domitės baldais jūsų namams, atkreipkite dėmesį į tuos pasirinkimus, kurie yra tinkami jūsų būstui – pažiūrėkite, ar pavyzdžiui, stalas yra sulankstomas ir lengvai telpantis po jūsų lova. Rinkitės tokios baldus, kurie neužimtų daug vietos, o dar geriau – būtų sulankstomi ir lengvai paslėpiami. Tokius baldus galite ir užsisakyti.

Daugiafunkciški

Rinkitės tokius baldus, kurie atliktų ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, pasidomėkite kavos staliuku, kurį yra lengva transformuoti į didesnį stalą vakarienei. Kai kurios lovos gali būti transformuojamos į staliukus, fotelius. Jeigu jūs domitės daugiafunkciais baldai, pasirinkite tik kokybiškas ir patikimas įmones. Pavyzdžiui, įmonė „Smart baldai“ domisi kokybiška nestandartinių baldų gamyba ir rūpinasi kokybiškomis prekėmis.

Talpūs

Kai vietos namuose maža, pasirūpinkite tokiomis interjero detalėmis, kurios neapkrautų erdvės ir būtų talpios. Rinkitės lovas, pufus, fotelius, kurie tūrėtų papildomų skyrelių, juose būtų galima patogiai talpinti ir išsiimti daiktus.

Visada naudojami

Prieš perkant būtina išsiaiškinti, ar jums tikrai reikia daikto, kurį ruošiatės pirkti. Jei stambus baldas tarnautų labiau tik kaip interjero detalė ir neturėtų rimtos paskirties, vertėtų pirkinį apgalvoti. Mažuose namuose turėtų būti naudojami tik tie daiktai, kurių iš tikrųjų reikia. Kitu atveju, jūs prarasite jums taip svarbią vietą.

Nepamainomi

Jeigu jūsų erdvės mažai, sofa-lova gali tapti puikia išeitimi. „Smart baldai“ kataloguose galite atrasti įdomių sofos-lovos variantų, susižavėti nestandartinių baldų gamyba. Taip sutaupytumėte papildomai vietos, turėtumėte daugiafunkcį daiktą. Šis baldas yra puiki išeitis tiek gyvenantiems dviese, tiek vieniems. Kokybiška sofa-lova

Skaidrūs 

Nepatikėsite, bet permatomi baldai gali sukurti erdvaus kambario iliuziją. Rinkitės tokius skaidrius baldus, kurie derėtų prie jūsų namų įvaizdžio. Kambaryje prie šių baldų puikiai derės ir kiti permatomi dizaino elementai – tokie kaip vazos, statulėlės. Skaidrūs baldai puikiai tiks kuriant modernią, futuristinio stiliaus erdvę.

Jeigu ruošiate įrengti mažą kambarį, nuosekliai apmąstykite, kokių baldų jums iš tikrųjų reikia. Rinkitės ne tik išvaizdžius, bet ir praktiškus baldus. Jums puikiai tiks „Smart baldai“ prekių katalogas, kuriame susipažinsite su nestandartinių baldų gamyba. Investuokite ir sukursite jaukią ir širdžiai mielą aplinką.