Betoninės tvoros

Betoninės tvoros aptverė ir užtvėrė mūsų privačią ( ir ne tik ) nuosavybę, vos tik statybose buvo pradėta naudoti ši statybinė medžiaga. Beveik visi sklypai, teritorijos, valstybės ir pastatais šiuo metu aptveriami įvairiausių medžiagų ir konstrukcijų tvoromis. Keičiantis architektūros stiliams užtvarų funkcijos bei saugumo garantas nepakito. Tvora vis dar reiškia gynybą. Gyvendami namuose nejaučiame saugūs. Todėl tvora padeda susikurti tą saugų prieglobstį nuo išorinio pasaulio, tokį prieglobstį, kuriame net sapnuoti saugu. Iki išrandant betoną, pirmosios tvoros buvo gaminamos iš natūralios medienos. Tačiau sunku patikrinti kaip pirmosios medinės tvoros buvo gaminamos, nes jos laikui bėgant supūdavo. Kita medžiaginė alternatyva, tai akmuo. Šių tvorų pavyzdžių iš senųjų istorijos archyvų tikrai išlikę.

Akmeninėmis tvoromis buvo tveriamos pilys ir net visa gyvenvietės teritorija, tai vadinamosios gynybinės sienos. Nors kiekvienas regionas turėjo savo tvorų mūrijimo ypatumus, visus juos siejo bendras tikslas. Kol betoninės tvoros dar nebuvo pastatytos, dauguma civilizuotų gyventojų, savo privačias valdas atitverdavo  medinėmis užtvaromis. Tvora, tai civilizuotumo ir tam tikros pilietinės visuomenės garantas. Jau tada buvo galvojama apie privačia nuosavybę, bet ir aiškią visuomeninę sistemą. Net istoriniuose šaltiniuose galima aptikti įrodymų, jog Sen. Romenų valdymo metu vieni regionai statė  tvoras ir palaikė privatinės nuosavybės sistemą, tuo trapu kiti vis dar gyveno visiškai atviroje bendruomenėje.

Civilizuota žmonija tobulino užtvarų struktūras ir sukūrė įstabius ribinius monumentus, tokius kai didžioji kinų siena ir jau sugriuvusi geležinė užtvara arba Berlyno siena, kuri atskyrė vakarus nuo rytų. Nors betoninės tvoros atrodo gana šaltos, jų funkcionalumo ir ilgaamžiškumo neįmanoma paneigti. Jos saugo ir riboja rizikingiausias teritorija bei privačia nuosavybę. Nepaisant funkcionalumo, tvora kaip ir durys turi gilias simbolines reikšmes. Pabandykime atverti vartus į tvorų simboliką sapnuose. Jei sapne prieinate spygliuotą tvorą, manoma, kad susipyksite su artimiausiais kaimynais. Kaip žinoma spygliuotos tvoros užveria didelės rizikos teritorijas bei pastatus. Tai erdvės į kurias ribojimas įėjimas.

Jei sapne statomos, montuojamos arba tveriamos betoninės tvoros, jūs galiausiai apsispręsite išsiskirti ir pasidalinti turtą. Kaip ir realiame gyvenime mes brėžiama ribą tarp skirtingų teritorijų, taip ir vidiniame pasaulyje užsitveriame ir galutiniai atsiribojame vienas nuo kito. Jei sapnuose  tveriate tvorą tarp savo sklypo ir kitų, susidursite su kliūtimis bei nesutarimais. Jei jūsų tvora sulūžo/ palūžo, būsimi derybos bus nevykusios ir tik vėliau jas galėsite atnaujinti. Galbūt sapnuojat dvigubą tvorą, tai dvigubos naudos ženklas, tačiau turėsite būti kantrūs ir santūrūs.

Aukštos betoninės tvoros, simbolizuoja tariamą nuoširdumą, kuris privers jus įsižeisti. Jei sapne pastebite žiojinčią spragą tvoroje, į jūsų namus įsilauš vagis. Raudonos spalvos tvora, tai saldžios pagundos ženklas. Jei sapne pavyksta peršokti tvorą, pagaliau susitaikysite. Jei užsilipote ant aukštos tvoros, pabudę  galiausiai užbaigsite ilgai atidėliotą darbą. Jei sapne nukrisite nuo tvoros, jūs imsitės darbo, kurio negalėsite įveikti. Jie sapne su draugais sėdite ant tvoros ir nukrentate, šis ženklas simbolizuoja nelaimingą įvykį tarp artimųjų. Jei sapne keliaujate ir turite apeiti tvorą, tai reiškia, kad pagaliau pasieksite tai apie ką svajojote.

Betoninės tvoros sapnuose retai regimos, bet jei susapnuojate tvorą, kurią nugriauną gyvūnai, pabudę sulauksite palaikymo iš aplinkinių ir paskatinimo atlikti seniai planuotus darbus. Tvora, bet ir ne sapnuose, yra sėkmingų darbų pabaigos ir gero rezultato ženklas. Tuo tarpu iš medinių lentų sukaltos tvoros, sapne bei gyvenime, simbolizuoja netvarką, o metalinė tvarką. Namai, kuriuos juose tvarkinga užtvara, simbolizuoja turtą. Jei nugriaunate tvorą, galite tikėtis gerų permainų. Tuo tarpu nuverstos užtvaros, tai permainos, kurias padės pasiekti kiti. Jei laikotės už tvoros, greičiausiai pasinaudosite kito žmogaus pažeidžiamumu, kad sulaikytute mylimą žmogų. Taigi tvora, kaip ribinė konstrukcija gali turėti daug reikšmių ir prasmių, net ir sapnuojantiem. Nors sapnuose negalite rinktis ką susapnuosite, realiame gyvenime galite išsirinkti patogiausias ir patvariausias užtvaras. Niekas neįsilauš į jūsų namus bei mintis. Jūs visiškai saugūs, užtverti betoninėm, neperžengiamom tvorom.