Dalykai, kuriuos reiktų žinoti perkant naktines užuolaidas

Naktinės užuolaidos gali būti labai puošni interjero detalė suteikianti kambariui naujų spalvų ir akcentų, tačiau kartais bendras jų pasirinkimas būna nevykęs. Nepriderintas užuolaidų stilius, netinkama namų erdvė, netinkamas audinys – veiksniai įtakojantys, kodėl jos gali atrodyti blogai. Į ką reikia atkreipti dėmesį, prieš perkant naktines užuolaidas? Kas atrodys skoningai, o kas gali virsti nevykusiu sprendimu ir nereikalingomis išlaidomis?

 

Tinkama namų erdvė

 

Užuolaidos – graži ir unikali interjero detalė, tačiau ji gali tikti ne visur ir ne visada. Namuose yra erdvių, kuriose naktinių užuolaidų geriau nedėti. Jos nerekomenduojamos tamsiose, šviesos stingančiose ar tiesiog mažose erdvėse, kuriose užuolaidos tik dar labiau jas apkraus. Tai maža virtuvė, prieškambaris, palėpė. Naktinės svetainės ar miegamojo užuolaidos puikiai tiks Jūsų namams ir padės sukurti romantišką ir jaukią atmosferą tiek vasaros, tiek žiemos metu.

 

Tinkama spalva ir audinys

 

Teisingai parinkta spalva ir audinys yra kertinis momentas renkantis visas namuose esančias detales, nesvarbu, ar tai bus pagrindiniai baldai ar mažos smulkmenos ant lentynos. Netinkama spalva gadins visą bendrą kambario vaizdą, o netinkamas audinys sukels tam tikrą komforto trūkumą. Būtinai derinkite naktines užuolaidas prie spalvų paletės, esančios visuose namuose. Nesirinkite per šviesių spalvų tonų, jie gali nepasiteisinti tamsiu paros metu. Labai svarbu atsižvelgti, kokio audinio yra norimos užuolaidos. Atkreipkite dėmesį ir įsivaizduokite jas savo namuose. Naktinės užuolaidos kartais gali atrodyti per sunkiai ir nederėti. Konsultai gali padėti išsirinkti tinkamiausias ir erdvės neapkraunančias užuolaidas Jūsų namams.

 

Renkantis naktines užuolaidas svarbiausia išsirinkti gerą, kokybišką ir derantį prie bendro namų interjero audinį. Netinkamai parinktos užuolaidos gali per daug užkrauti kambarį ir atrodyti neskoningai. Nebijokite išklausyti profesionalų konsultantų pasiūlymų, kurie žino, ką daro. Atsižvelkite į patarimus ir įsigykite ilgalaikes ir universalias naktines užuolaidas.