Du svarbūs patarimai, kaip išsirinkti miegamojo lovą?

Pradedant gyvenimą naujajame būste ir darantis remontą, reikia atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Ypač, jeigu kalba eina apie miegamąjį, nes ten praleidžiame daugiausia savo gyvenimo laiko ir tai yra mūsų poilsio oazė.  Svarbiausias daiktas, kurį reikia išsirinkti – miegamojo dvigulė lova. Todėl dabar pateiksime du dalykus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.

 

Dvigulės lovos privalumas – aukštesnės kojelės

 

Vienas iš didžiausių lovų privalumų yra aukštesnės kojelės. Atrodo tai visai paprastas ir niekam nenaudingas dalykas. Tačiau jis yra itin svarbus, atsižvelgiant į keletą aspektų. Pirmiausia, kojelės padės greičiau susitvarkyti. Itin sudėtinga stumdyti lovą ir valyti ten susikaupusias dulkes ir nešvarumus. To nebus, jeigu Jūsų dvigulė lova turės kojeles. Tada valymas bus daug paprastesnis – puikiai prieisite ir su šluoste ir su dulkiu siurblių, todėl nereikės kentėti nuo dulkių ir nešvarumų keliamo kvapo.

 

Svarbu išsirinkti tinkamą atlošą

 

Renkantis miegamąjį, itin svarbu atkreipti dėmesį į dvigulės lovos atlošo aukštį ir išvaizdą. Tai yra maža, bet svarbi interjero detalė miegamajame kambaryje. Tinkamas pasirinkimas suteiks itin daug grožio ir pagerins Jūsų miegamojo įvaizdį. Atlošą labiausiai patartina rinktis pagal tai, kokio stiliaus bus Jūsų miegamasis kambarys. Klasikos gerbėjams geriausiai tinka aukštas atlošas, kurio apmušalas išpieštas įvairiausiais ornamentais ar papuoštas sagutėmis. Neretai apmušalas yra odinis ar medžiaginis.

 

Jeigu Jūsų miegamasis labiau primena modernizmą, labiausiai patartina yra pasirinkti, kad Jūsų dvigulė miegamojo lova būtų su žemesniu atlošu. Moderniam atlošui yra būdinti apmušalai, kurie sudaryti iš tam tikrų ornamentų ar figūrų. Tai yra kartu parėję su modernistine architektūra bei menu – visur pabrėžiamos geometrinės figūros.

 

Apie tai atsiliepia ir dvigulių lovų dizainerė Danguolė: „Visada savo klientams patariu priderinti dvigulės lovos atlošą prie viso bendro miegamojo stiliaus. Nieko nėra žaviau kaip pritaikytos visos detalės, kurios papildo viena kitą. Tai būtinas dalykas, norint turėti miegamuoju kambariu ir jaustis jame kaip grožio, mados bei poilsio oazėje.“.

 

Taigi, renkantis miegamąjį kambarį, itin svarbu yra atkreipti dėmesį į dvejas detales – lovos kojelių aukštį bei dvigulės lovos atlošo stilių.