Kaip išsirinkti langų uždangas miegamajam?

Miegamasis – kambarys, kuris daugeliui asocijuojasi su poilsiu. Tam, kad jis būtų kokybiškas, verta pasirūpinti tinkamu patalpos įrengimu. Nemažą vaidmenį čia atlieka ir langų uždangos: naktinės užuolaidos, roletai, romanetės, žaliuzės ir t. t. (jei norite apie pastarąsias sužinoti daugiau, žiūrėkite Domuslumina.lt). Taigi, kaip išsirinkti miegamajam labiausiai tinkančias priemones?

 

Patikima apsauga

 

Vienas iš pirmųjų aspektų, į kurį verta atkreipti dėmesį renkantis langų uždangas savo poilsio kambariui, yra tinkama apsauga nuo saulės ir aplinkinių žvilgsnių. Todėl vertėtų atkreipti dėmesį į konkrečios priemonės audinio storį, tankį. Kuo jis didesnis, tuo patikimesnė apsauga suteikiama. Norimą audinį galima rinktis iš plataus produktų asortimento. Pavyzdžiui, jei planuojate įsigyti užuolaidas, patariama rinktis tankesnes naktines langų uždangas ir šiek tiek lengvesnes dienines. Taip net ir šviesiuoju paros metu bus sukuriama jauki aplinka.

 

Priemonių derinimas tarpusavyje

 

Dieninės ir naktinės užuolaidos turėtų derėti tarpusavyje ir padėti sukurti harmoningą interjerą. Jei ieškote konkrečių pavyzdžiu, žiūrėkite Domuslumina.lt. Internetu galite rasti didelį audinių pasirinkimą. Tam, kad sukurtumėte patrauklų miegamąjį, rekomenduojama nebijoti eksperimentuoti.

 

Svajojate apie jaukų kambarį? Tuomet kodėl gi neišbandžius kakavos spalvos naktinių ir švelnaus smėlio atspalvio dieninių užuolaidų. Stilingai atrodo ir prislopintos rožinės spalvos priemonės derinamos su skaičiai baltomis. Jei visgi, labiau norėtumėte kitokių langų uždangų, patariama įsigyti roletus arba romanetes. Pastarosios atrodo itin madingai ir moderniai.

 

Interjero įvertinimas

 

Tam, kad naujas priemones išsirinkti būtų paprasčiau, svarbu nepamiršti atsižvelgti ir į esamą ar norimą sukurti kambario įvaizdį. Jei tai klasikinis ar prabangus interjeras, verta nevengti „turtingų“ tekstūrų, įmantrių raštų ir medžiagų. Tai gali būti šilkas, aksomas ir pan. Pavyzdžiui, į minimalistinį kambarį, kuriame vyrauja natūralios detalės, gali puikiai įsilieti lininės naktinės užuolaidos. Jei norite sužinoti apie jas daugiau, žiūrėkite Domuslumina.lt. Šiuo atveju neprašausite pasirinkdami įvairius žemės atspalvius: rudus, dramblio kaulo, pilkus, samaninius. Norintiems kažko ryškesnio, patariama apsvarstyti tamsiai mėlynus, smaragdinius tonus.

 

Pasirūpinkite, kad jūsų miegamasis būtų puiki vieta poilsiui. Pasinaudojus stilingomis ir funkcionaliomis langų uždangomis tai padaryti bus dar paprasčiau.