Kodėl langų kaina svarbi?

Dažniausiai žmonės internete ieško tokio dalyko kaip plastikiniai langai kaina. Visi nori įsigyti langus kaip galima pigiau. Tačiau ne visi žiūri į gamintoją ir kokia yra jų kokybė. Jei orite ekologiškų langų, tai rinkitės tada medinius langus. Žinoma jie yra daug brangesni. Prieš perkant langus, kiekvienas turi nusistatyti savo prioritetus. Jei jums rūpi ekologiškumas, natūralumas, tai rinkitės medinius, jei norite pigesnio, tačiau kokybiško varianto, rinkitės plastikinius.

Skirtingi langai skirtingai ir varstosi. Europietiški dažniausiai atsidaro į vidinę pusę, skandinaviški į išorinę pusę. Jie itin populiarūs sodybose ar mediniuose nameliuose.

Jei norite labai raktiškų langų, tai geriausiai pasirinkti ne plastikinius, o medinius, kurie yra padengti aliuminiu. Taip langai bus ne tik labai gražūs bet ir tarnaus jums ne vieną dešimtmetį. Aliuminio plokštės puikiai apsaugo medinį rėmą nuo aplinkos poveikio. Tokie langai yra ilgaamžiai, labai atsparūs, nepažeidžiami. Didžiausias tokių langų privalumas, kad nesusidaro šalčio slenksčiai. Vanduo nesikondensuoja. Žinoma mediniai langai su aliuminiu kainuoja kur kas brangiu nei paprasti mediniai.

Plastikiniai langai būna patys įvairiausi. Vieni gaminami su trejomis, kiti penkiomis, šešiomis ar net aštuoniomis kameromis. Taigi čia bus patenkinti net pačių išrankiausių žmonių poreikiai. Nors šie plastikiniai langai – kaina jų tikrai nėra prieinama visiems, tačiau jie tikrai verti tiek, kiek už juos mokate. Kuo daugiau kamerų, tuo langai kainuos brangiau. Tačiau jūsų investicijos atsipirks per kelis šildymo sezonus, priežiūra neatims daug laiko. Užteks paprasto stiklu ploviklio ir muilo rėmams nušviesti. Po valymo langai vėl atrodys kaip nauji.

Tikriausiai labi daug trūkumų plastikiniai langai neturi. Bet reiktų paminėti kelis svarbiausius. Daug kas skundžiasi tuo, kad langus reikia nuolat varstyti, kad kambaryje būtų bent kokia gera oro cirkuliacija. Žinoma, žiema toks langas itin gerai, nes šiluma niekur neišeina, o lieka namuose, tačiau vasara būti su uždarais langais praktiškai neįmanoma, nes norisi bent kiek išvedinti patalpas. Dažnai neatsidarius lango, pradeda skaudėti galvą ir pan. Plastikinių langų rėmas, kuris nuolat būna veikiamas saulės, laikui bėgant pradės deformuotis, keisti savo spalvą. Tai pat šis rėmas jautriai reaguoja į bet kokius mechaninius pažeidimus. Suremontuoti tokius langų rėmus nėra lengva ir dažniausiai tenka keisti visus langus. Plastikiniai langai likę kaupti elektrinį krūvį. Jei esate alergiškas žmogus, tai šie langai gali sukelti jums nemalonių pojūčių. Elektrinės dalėlytės įelektrina viską aplink save, pvz. užuolaidas.

Geriausiai, kai plastikinio langas rėmas yra sujungiamas su specialiu stiklu, kuris kontroliuoja saulės šviesą. Tokia plastikiniai langai – kaina yra didesnė, nes jie yra padengiami specialiu apsauginiu sluoksniu. Jei renkatės laminuotos langus, tai galite būti ramūs, kad jie bus atsparesni įbrėžimams bei sunkiau įveikiami įsilaužėliams.