Kokie būna roletų tipai?

Dažnai langus renkamasi uždengti roletų pagalba, todėl apie juos būtina daugiau sužinoti. Skirtingų tekstūrų, spalvų, valdomi – elektroniniu mechanizmu arba grandinėle. Svarbu, derinti prie namų interjero. Ypač tinka naudojant skandinaviško, minimalistinio ar modernaus stiliuje. Roletai neapkraus vietos namuose. Žaismingos trumpos užuolaidėlės taps tikra namų puošmena ir suteiks privatumo jausmą, bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių.

Dažniausiai naudojami roletų tipai:

• Kasetiniai dažnai naudojami ir plastikiniams, ir mediniams langams uždengti. Nors šie roletai pasižymi didesne kaina, jie yra vieni iš populiariausių pasirinkimų. Gali būti pritvirtinti skirtingais būdais. Šie kasetiniai roletai nėra naudojami ant didelių langų, nes neuždengia viso pločio. Dažnai naudojamas kartu su šoninėmis kreipiančiosiomis, kad medžiaga nebūtų atšokus nuo lango.

• Modernios roletų sistemos dažniausiai naudojamos patalpoms su dideliais vitrininiais langais. Ši sistema gali sujungti daugiau nei dvejus roletus į vieną sistemą, todėl apsauga nuo saulės garantuota. Tai modernus dizainas, kai skirtingų roletų rūšys suteikia skirtinga efektą.

Žaismingos trumpos užuolaidėlės stogo dangoms ne tik suteiks namams apsaugos nuo saulės, bet ir tinkamai funkcionuos kaip puošmena. Tai atliekant palėpėje, kambarys atrodys jaukesnis, jame gyvenantys žmonės galės mėgautis tamsa ir dienos metu. Galima rinktis skirtingų medžiagų, spalvų, kad kambarys įgytų originalų dizainą. Taip pat asortimente rasti galima ir šviesai pralaidžių ir visiškai užtemdančių.

• Automatizuoti roletai tinkami ne tik namams, bet ir biurams ar kavinėms. Tai praktiška ir patogu. Ypač tinka pirkėjams, kurie mėgsta naujausias technologijas pritaikyti namuose ar savo biuruose. Mechanizmas darbą atlieka tyliai, todėl juo naudotis tiek naktį, tiek ryto metu. Naudotis šiuo prietaisu galima pultelio, telefono ir kitokia pagalba. Šios žaismingos trumpos užuolaidėlės – ypač modernu.

• Nuo saulės – pravartus pasirinkimas norint apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinka namams, kuriuose daug didelių langų. Ypač šiltuoju sezonu metu, jei dažnai šviečia saulė, tai tinkamas pasirinkimas. Dirbant kompiuteriu, skaitant knygą nesinori dirbti prisimerkus. Roletai nuo saulės padeda apsisaugoti, tačiau neuždengia aklinai vaizdo. Galima naudoti ne tik namie, bet ir biure.