Langams – ne tik užuolaidos ir roletai

Įsirengiant naujus namus, arba atnaujinant esamus, erdvę drastiškai pakeisti gali tinkamos užuolaidos. Jos suteiks papildomo žavesio, įneš kitokių formų ir atspalvių, o gal net suteiks pozityvesnių emocijų. Domuslumina.lt siūlo pačius įvairiausius pasirinkimus, nuo paprastų plazdančių užuolaidų, iki roletų žaliuzių ir kitų aksesuarų. Kad namai būtų dar jaukesni ir patogesni, rekomenduojama apsvarstyti kelis kitus siūlomus priedus

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tikriausiai pati naudingiausia ir dažniausiai įsigyjama apsaugos priemonė. Nieko nėra labiau erzinančio, kai karštą vasaros dieną negalima išslysti iš po pledo, nes kambaryje zuja spiečius uodų. Tinkleliai taip pat užtikrins, kad kuo mažiau vabzdžių patektų į jūsų patalpas. Šiltuoju metu knibžda įvairiausi vabaliukai, musiukai ir vorai. Šie lengvai ir be vargo patenka į mūsų namus ir čia veisiasi. Tai gali būti ypač aktualu vorų baimę turintiems, arba tiesiog jų labai nemėgstantiems žmonėms. Dumoslumina.lt esantys tinkleliai nuo vabzdžių taps puikia apsaugos priemone vabzdžių įkandimams alergiškiems žmonėms.

Saulės kontroliavimo sistemos

Nors saulės norime kuo daugiau ir džiaugiamės visais jų spinduliais, tačiau kartais atsitinka taip, jog šios kontroliavimas labai padėtų. Turint mažų vaikų, kuriems reikalingas pietų miegas, ar jeigu patys mėgstate trumpus ir sveikus popietinius pogulius – aštri saulės šviesa gali labai trukdyti. Taip pat, jeigu dirbate darbą su kompiuteriu, esate fotografas, ar montuotojas nuo saulės šviesos apšviestas ekranas gali labai trukdyti darbui.

Apsauginės plėvelės stiklams

Siekiant padidinti saugumą namuose apsauginės plėvelės stiklams gali būti itin naudingos. Nors langai yra gaminami itin patvarūs ir norint juos išdaužti prireiktų labai daug jėgos, tačiau didelių ir stiprių audrų metu gali visko atsitikti. Domuslumina.lt apsauginės plėvelės taip pat užtikrins, kad langus bus apsaugotas, nuo žaidimų metu atskriejusio kamuolio, ar kitokio žaislo.

Užuolaidos ir roletai yra pagrindinis aksesuaras, kuris asocijuojasi su langais. Svarbu prisiminti, kad dabar yra labai daug įvairiausių priedų, kurie ne tik sulaikys saulės spindulius, ar neleis dideliems lauko vorams patekti į vidų, bet ir leis kardinaliai kontroliuoti saulės spindulius, ar taps puikia lango apsaugos priemone.