Namai, kuriuose jauku gyventi – ko jiems reikia?

Dažnai kyla klausimas, ko reikia namams, kad juose būtų jauku ir malonu būti bei leisti laiką kiekvienam šeimos nariui? Juk rasti kompromisą kartais atrodo be proto sudėtinga, o taip norisi sukurti visiems tinkančią ir patinkančią erdvę. Šis akcentas itin svarbus planuojant svetainę. Nusprendėme panagrinėti esminius šios erdvės aspektus ir išskyrėme kelis svarbiausius. Tad ko reikia, kad svetainėje savo vietą rastų kiekvienas šeimos narys?

Pomėgių aiškinimasis

Vieniems reikia šviesos, kiti mėgsta laiką leisti šešėlyje. Vieniems reikia erdvės, kitiems užtenka vieno kampelio. Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog labai svarbu išsiaiškinti, ko reikia kiekvienam šeimos nariui. Tik žinant ir pažįstant savo artimus žmones bus galima sukurti erdvę, kurioje bus malonu leisti laiką kiekvienam.

Tegul svetainėje bus ir šviesos, ir šiek tiek šešėlio. Jei jau žinote, ko Jums reikia, tada ieškoti toli nereikės. Praktiškos užuolaidos Kaune, Vilniuje ar net Panevėžyje gali būti randamos ir artimiausiame langų uždangų salone. Būtent užuolaidų pagalba galima sukurti kelias skirtingas poilsio zonas. Storesnis audinys gali pridengti nuo saulės šviesos, o pakabintos ant lenkto karnizo, padės sukurti šešėlio dengiamą kampelį tiems, kurie mėgsta laiką leisti tamsesnėje zonoje. Pastatykite patogų fotelį ar sėdmaišį, aukštesnį reguliuojamą toršerą ir štai – baigta.

Tiems, kurie mėgsta šviesą, siūlome įrengti poilsio zoną ant palangės. Čia kabinti užuolaidų nebūtina. Užteks kelių pagalvėlių ir minkštesnio pagrindo, kad nebūtų kieta sėdėti. Norint sukurti šiek tiek privatumo, galite pakabinti tarpines užuolaidas ir taip atskirti šią zoną nuo kitų svetainės erdvių.

Skatinkite tarpusavio bendravimą

Užuolaidos Kaune ar net bet kuriame kitame mieste nesunkiai randamos. Tačiau jaukumui vien jų neužtenka. Tam, kad namuose būtų malonu gyventi ir leisti laiką, daugiau dėmesio skirti reikia ne tik patogumui ar erdvės išnaudojimui, bet ir siekiui sukviesti šeimos narius bendrai ir vienijančiai veiklai. Tai gali būti patogi didžiulė sofa priešais baltą sieną – penktadienio namų kino seansai nepaliks abejingų net tų, kurie mėgsta leisti laiką vieni. Taip pat tai gali būti smagi stalo žaidimų zona – išlankstomas žemas stalas ir galybė mažų pagalvėlių sėdėjimui. Sekmadieniai tikrai nebus nuobodūs.

Namų jaukumas – tai daugiau nei vieta, kur galima patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Tai bendravimas, kuris vienija. Tai galimybė jaustis savam tarp savų. Ieškokite sprendimų, kurie leistų ne tik įrengti kiekvienam patogią zoną, bet ir tų, kurie skatintų bendrauti, dalintis įspūdžiais. Namai – tai vieta, kur ne tik jauku, bet ir malonu būti.

Užuolaidos Kaune parduodamos „Domus Lumina“ salonuose.