Naujovė plastikinių langų pasaulyje

Plastikiniai langai – naujovė, atnešusi daug komforto į kiekvieno žmogaus namus. Žmonės, kurie iškeitė savo senus langus į plastikinius, dabar gali džiaugtis sandariais, garsą izoliuojančiais langais. Tokie langai padės jums palaikyti geresnę gyvenimo kokybę ir užtikrins jaukumą namuose.

Plastiko langai atsirado pakankamai senai, jau retai kur ir bepamatysime likusius senus langus. Visi žmonės suskubo pasinaudoti šia naujove. Dabar dar vis galite pasirinkti iš tikrai nemažo skaičiaus firmų ir užsisakyti plastikinius langus. Svarbiausiai sekti naujienas ir akcijas, tuomet galėsite langus įsigyti už dar mažesnę kainą.

Langai tai nėra tiesiog langai, tai jūsų namų įvaizdžio dalis, todėl renkantis įdomius ir nestandartinius langus, papuošite savo namus. Nors rinkdamiesi naujus langus dauguma vartotojų negalvoja apie tolimesnę langų priežiūrą, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ir į šį faktorių.

Plastikiniai langai nereikalauja daug priežiūros. Langų rėmus paprasta nuvalyti drėgna šluoste, atidesnei priežiūrai galima naudoti specialias plastikinių langų rėmų valymo priemones, tačiau tai nėra būtina. Periodiškai plastikiniai, kaip beje ir mediniai, langai reikalauja apkaustų reguliavimo ir sutepimo. Medinių langų priežiūra yra sudėtingesnė dėl to, kad juos periodiškai, kas 5 metus reikia papildomai impregnuoti bei dažyti. Dažnai girdime, kad plastikinių langų pirkėjai ieško ekologiškiausio sprendimo, todėl renkasi tarp medinių ir plastikinių langų. Užtikriname, kad plastikinių langų gamyboje naudojamų medžiagų cheminė sudėtis yra griežtai kontroliuojama ir prižiūrima higienos priežiūros institucijų. Plastikiniai langai yra nekenksmingi sveikatai, priešingu atveju nebūtų naudojami ligoninėse ar mokyklose. Medinių langų gamyboje naudojami, kaip teigiama, ekologiški klijai, impregnantai ir dažai nėra griežtai prižiūrimi nepriklausomų ekspertų. Už naudojamų medžiagų ekologiškumą atsakingas tik pats gamintojas, taigi, priklausomai nuo gamintojo sąžinės, Jūs gausite tikrai ekologišką arba įsivaizduojamai „ekologišką” langą. Taigi, jeigu nusprendėte keisti savo langus į naujus, būtinai turite atsižvelgti į langų priežiūrą. Renkantis langus, taip pat svarbu ir kaina. Tokių pačių savybių mediniai langai dažnai yra gerokai brangesni nei analogiški plastiko langai. Plastikinių langų kainos svyruoja nuo 400lt iki 900lt, priklausomai kokio dydžio ir kokius rinksitės.

   Taigi, kodėl visgi naudinga rinktis plastikinius langus? Plastikiniai langai turi: patikimas garso ir šilumos izoliacijos savybes, gali būti įvairiausių spalvų arba padengti medžio imitacija, investicija atitinka langų teikiamą naudą, daug pastangų nereikalaujanti priežiūra, paprasta valyti, jų nereikia kamšyti ar dažyti. Tiesa, trūkumas tas, kad tokie langai nėra tokie modernūs, kaip aliumininiai ar mediniai langai. Taip pat verta prisiminti, kad tai sintetinis produktas, tai žinoti – svarbu alerginėmis ligomis sergantiems žmonėms. Visgi turėti tokius langus yra svarbu, kuomet į Lietuvą jau atkeliauja žiema. Geros kokybės langai visu šimtu procentų užtikrins šilumą, jaukumą ir komfortą jūsų namuose.