Neturite atskiro prieškambario? Įrenkite jį prie įėjimo

 

Kai kurie butai ar namai suprojektuoti visiškai be prieškambario. Įėjus pro duris atsiduriama iš karto svetainėje ar kitame kambaryje. Jeigu jūsų situacija būtent tokia, nereikėtų nusiminti, kad neturite kur įėję tvarkingai pasikabinti laukinių drabužių ir pasidėti batų. Prieškambario spintos, suoliukai ir kiti baldai gali padėti sukurti erdvę, kuri atstotų prieškambarį.

 

Kambario dalis prie įėjimo – kitokia

 

Norėdami sudaryti įspūdį, kad įeinate ne tiesiai į svetainę ar kitą kambarį, o pirmiausia atsiduriate prieškambaryje, turite tą kambario dalį, esančią prie laukinių durų, atskirti, kad ji neatrodytų kaip kambario dalis. Tai galima padaryti įvairiais būdais.

 

  • Kilimas. Ši detalė ir jums, ir jūsų svečiams nurodys, kad tai dar nėra pagrindinis kambarys ir šioje dalyje galima laikyti laukinius batus, striukes. Taip pat net nereikės niekam rodyti, kad šioje vietoje reikėtų ir nusirengti laukinius drabužius.
  • Baldai daiktams. Prieškambaryje visada būna kur pasikabinti laukinius drabužius ir kur tvarkingai susidėti batus. Turėtumėte pasirūpinti tokiais baldais. Kad daiktai atrodytų tvarkingai, jums puikiai tiks prieškambario spintos, batų dėžės ir rūbų kabyklos.
  • Suoliukai. Rengiantis ar maunantis batus visada patogu atsisėsti. Pasirūpinkite tuo ir savo prieškambaryje. Įsigykite bent vieną suoliuką, o jeigu turite daugiau vietos, tai pravers ir keletas. Ant jo bus patogu atsisėsti ir jums, ir jūsų svečiams. Be to, ant jų galėsite kažką pasidėti, todėl bus daugiau vietos jūsų daiktams.

 

Įvairios papildomos detalės taip pat gali padėti jums įrengti patogią kambario dalį, kuri gali pilnai atstoti visą prieškambarį. Pavyzdžiui, lentynėlės, staliukai ar konsolės.

 

Kokį stilių pasirinkti?

 

Prieškambario stilius neturėtų labai skirtis nuo jūsų kambario stiliaus. Visgi turbūt nenorite, kad per didelis kontrastas kambaryje visada labai atkreiptų ir jūsų, ir svečių dėmesį. Jeigu jūsų prieškambario spintos bus modernios, o likęs kambarys – klasikinis, visų namų vaizdas bus nekoks. Geriausia, kai ir kambario, ir prieškambario dalies stilius išlaikomas vienodas, tačiau parenkamos skirtingos spalvos ir detalės.

 

Kai kurie abejoja, kad prieškambaris kambaryje gali atrodyti gerai. Visgi net interjero dizaineriai pataria to nebijoti. Tinkamai suderintas interjero dizainas ir tvarkingai sustatyti baldai atrodo tikrai gražiai. Kai prieškambario dalis atskirta, namai atrodo net jaukesni.