Persikraustymas: kaip tinkamai tai padaryti?

Naujas gyvenimo etapas gali suteikti daug įvairiausių dvejonių ir klausimų: kaip pasirinkti tinkamą būstą, kaip išsiaiškinti kokybę, kiek skirti pinigų bei geriau pirkti ar nuomoti. Tam, kad būtų aiškiau ir lengviau persikraustyti, mes atsakysime į šiuos, dažniausiai kylančius klausimus.

 

Kaip išsirinkti gerą būstą?

 

Renkantis būstą, svarbiausia žinoti, aukštą, kuriame norisi gyventi – ar norisi žiūrėti į nuostabų vaizdą iš 10 aukšto, ar geriau pasirinkti būstą pirmajame aukšte, kuris bus greičiau pasiekiamas ir galimai turės savo terasą, kuriame galėsite pasisodinti savo gėlių. Taip pat, apgalvokite, ar Jums reikia daugiau vietos, kur perkraustymo paslaugos perveš didelę dalį Jūsų daiktų, ar užtenka ir kuklaus, mažai erdvės turinčio buto, į kurį atsivešite tik savo pižamą.

 

Buto kokybė

 

Kai jau nusprendėte, kur norite gyventi, apgalvokite, ar gera yra šio buto atmosfera. Apeikite kiekvieną kampelį ir patikrinkite, ar nesijaučia pelėsio kvapas, ar nėra kokių esminių pažeidimų. Jeigu įmanoma, geriausia, jog pasiliktumėte keletą naktų naujajame name ir patikrintumėte, ar viskas su juo yra gerai ir ar kaimynai nėra triukšmingi.

 

Nuoma ar pirkimas?

 

Šis pasirinkimas priklauso nuo to, kiek pinigų ruošiatės skirti savo naujajai gyvenimo pradžiai. Žinoma, geriausia yra pirkti būstą, nes tai užtikrina, jog Jūsų pinigai neišplauks į niekur ir perkraustymo paslaugos neturės vežioti Jūsų daiktų iš vienos vietos į kitą pakankamai dažnai, tačiau jeigu jaučiate, kad šiame būste nenorite užsilikti itin ilgai ir esate vis dar paieškose –  tada puikiai Jums tinka nuomos pasirinkimas.

 

Kiek skirti pinigų?

 

Geriausia, jog įvertintumėte, kiek vertas šis butas. Niekada neskubėkite priimti sprendimų, nes galite netikėtai rasti geresnį butą už patrauklesnę kainą. Tačiau, jeigu įėję į butą jaučiate, jog čia yra Jūsų svajonė ir patalpose jaučiatės puikiai ir kiekviena interjero detalė yra tobulai pritaikyta, nebijokite netgi ir pasiimti pinigų paskolą – gi visada, net ir renkantis būstą yra svarbiausias asmeninis komfortas.

 

Renkantis naująjį būstą, svarbiausia, jog rinktumėtės tai, kas jums patinka. Jeigu vis dar dvejojate, neskubėkite, nes galbūt Jūsų laukia daug geresnis variantas. Nepamirškite, jog perkraustymo paslaugos visada gali Jums padėti kraustytis ir sumažinti daiktų nešiojimo vargą.