PRIEŠKAMBARIO SPINTA: KAIP JOJE PALAIKYTI TVARKĄ

Jei atidarę savo prieškambario spintą pradedate nerimauti, kad koks nors daiktas gali užkristi Jums ant galvos, Baldaipl.lt pataria, kad tai yra pats laikas pagalvoti apie jos sutvarkymą. Prieškambario spintos yra patogi vieta laikyti įvairius daiktus, tačiau kartais mes į jas dedame viską, todėl jos po truputį virsta mažu šiukšlynu. Būtina apmąstyti, kaip šiuos daiktus tinkami sutvarkyti. Štai Jums keli patarimai, kurie padės ne tik tinkamai sutvarkyti prieškambario spintą, tačiau ir vėliau joje palaikyti tvarką.

 

Seni paltai ir šalikai?

 

Nėra jokios priežasties spintoje laikyti tų rūbų, kurių jau nebegalite dėvėti. Čia galioja paprasta taisyklė: jei drabužio nenešiojate ilgiau nei metus, vadinasi jo jau daugiau nebeprireiks. Taigi, jei kandys sugadino Jūsų šaliką, net nesvarstykite, kad jį kada nors užsidėsite, tiesiog išmeskite. Jei vaikas išaugo savo striukę, atiduokite ją jaunesniam jo draugui.

 

Sulūžę daiktai

 

Baldaipl.lt pastebi, kad prieškambario spintos dažnai būna gausios prikauptų, nenaudojamų daiktų. Nesvarbu, kad dalis tų daiktų būną sulūžę ar sugedę, tačiau juos išmetus ne vieną po to kankina mintis: o gal dar būčiau panaudojęs..? Ne, panaudoję nebūtumėte. Juk gyvenam ne sunkmečiu, ir naują kokybišką daiktą dauguma iš mūsų sau gali leisti nusipirkti. Tuo pačiu nepamirškite patikrinti, ar visi skėčiai veikia tinkamai ir nesulūžę, o netinkamus būtinai išmeskite.

 

Smulkius daiktus sudėkite į tam pritaikytas dėžes

 

Rinkdamiesi, į kokias dėžes sudėti smulkius daiktus, esančius prieškambario spintoje, visada atsižvelkite į jų išvaizdą ir dydį. Dėžės gali sumažinti matomą netvarką. Išmatuokite prieškambario spintos reikiamus parametrus ir apsvarstykite, kokio dydžio dėžes norite įsigyti. Baldaipl.lt rekomenduoja dėžių dydį rinktis atsižvelgus ir į daiktų kiekį, kurį norėsite sutalpinti. Pavyzdžiui, gal norėsite atskiros dėžės, kurioje tilptų visi žiemos aprangos aksesuarai (pirštinės, kepurės, šalikai), o gal reikės ilgos ir siauros talpos laikyti skėčiams?

 

Batai

 

Dažnai dalis prieškambaryje esančios spintos erdvės būna skirta batams. Norėdami, kad Jūsų batams skirtoje vietoje būtų tvarka, visada verta apsvarstyti galimybę investuoti į funkcionalią ir paprastą batų laikymo sistemą. Taip pat svarbu, kad prieškambaryje liktų tik tie batai, kurie tuo metų laiku yra nešiojami. Taip išvengsite netvarkos ir sutaupysite vietos.

 

Kuomet bus sutvarkyta ir išvalyta prieškambario spinta, beliks tik džiaugtis galutiniu rezultatu – fantastiškai tvarkinga ir funkcionalia erdve, kuri mus pasitinka, vos tik įžengus į namus. Patikėkite, rezultatai verti Jūsų laiko ir darbo!