Spinta-lova – išmanių namų baldas

Miegamojo erdvė yra itin svarbi namuose, tačiau jos įkūrimas ne visada gali būti lengvas. Vis dažniau ir dažniau pasirenkamos mažesnio tipo gyvenamosios patalpos, o jose sutalpinti miegamąjį, svetainę, virtuvę ir kitos paskirties kambarius gali būti keblu. Siekiant sukurtu modernius ir erdvius namus rekomenduojama naudotis spinta-lova, kuri ne tik papildys namus savo funkcionalumu, bet ir padės sutaupyti vietos.

Kodėl pravartu namuose turėti tokį baldą?

Dienos metu, kai lova nėra reikalinga, spinta puikiai atliks dekoracinę interjero funkciją. Prireikus vietos atsisėsti ar šiaip pailsėti, galima lengvai išsiskleisti lovą. Lentynos sukonstruotos taip, kad išskleidžiant lovą jos pakeistų svirimo kampą. Dėl to jos išlaiko padėtus daiktus savo vietose. Tai – pasirinkimas patogioms, stilingoms, prie poreikių paprastai pritaikomoms ir funkcionalioms erdvėms.

Į mažas erdves siūloma pažvelgti kūrybingiau – jos gali būti daug erdvesnės nei yra iš tiesų. Šie baldai gali svetainę paversti jaukiu miegamuoju atlikus vos kelis paprastus veiksmus.

Spinta-lova suteiks namams unikalumo. Tai gali tapti išskirtiniu kambario akcentu ir maloniai nustebinti apsilankiusius svečius. Toks kambario baldas gali būti nebūtinai naudojamas kaip pagrindinis miegamojo akcentas, o kaip papildomas svetainės. Esant poreikiui visada galėsite suteikti nakvyne keletui žmonių.

Sutaupykite vietos ir pinigų. Transformuojami baldai ne tik vienoje patalpoje leidžia suformuoti skirtingų patalpų ir laisvalaikio zonas, bet ir padėti sutaupyti pinigų. Baldas, kuris gali atlikti kelias skirtingas funkcijas bus kur kas naudingesnis ir padės neapkrauti erdvės nereikalingas daiktais. Tokio tipo baldas puikiai gali būti pritaikytas skandinaviškame, minimalistiniame stiliuje.

Į ką atsižvelgti perkant spintą-lovą?

Spinta-lova, kaip ir bet kuris kitas baldas, reikalauja atidumo pasirinkimo metu, kadangi nekokybiškos medžiagos ir prastas išlankstymo mechanizmas gali greitai pavesti ir nebeatlikti reikiamų funkcijų.

Nusistatykite biudžetą ir pagalvokite, kiek pinigų galite skirti šiam baldui. Žinodami tam tikrą nustatyta pinigų sumą galėsite atsižvelgti į gamintojų siūlomas prekes ir jas palyginti.

Taip pat, pasirinkdami baldą atsižvelkite į tai, kaip dažnai jis bus naudojamas. Jeigu tai bus pagrindinė miegamojo lova – daugiau dėmesio skirkite čiužinio pasirinkimui, jis nulems Jūsų miego kokybę.

Kaip ir kiekvienuose namuose, lova – vienas svarbiausių baldų. Atsižvelkite į tai, kokia situacija yra namuose – kiek turite laisvos vietos, kiek pinigų galite tam skirti. Apgalvojus visus paminėtus aspektus, pasirinkta spinta-lova turėtų džiuginti savo praktiškumu.