Virtuvinės spintelės: kaip išsirinkti tinkamas

Išsirinkti kokybiškas, puikiai atrodančias spinteles virtuvei neretai tampa tikru iššūkiu. Viskas puikiai suprantama, nes jos turi didelę įtaką biudžetui, o taip pat ir virtuvės išvaizdai. Jos yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos matome Jūs ir svečiai, atėję į šią patalpą. Tačiau jų dizainas nėra viskas, reikia taip pat apmąstyti ir funkcionalumą, pritaikymą. Kadangi virtuvinės spintelės ilgalaikė investicija, reikia įvertinti esantį asortimentą. O tai, kaip pažymi Baldaipl.lt, galima lengviau padaryti atsižvelgus į kelis kriterijus.

 

Koks namų, virtuvės stilius?

 

Esantis dekoras ir stilius turi įtakos renkantis naujas spinteles, o taip pat ir jos žymiai prisideda prie kambario išvaizdos. Paklauskite savęs, ar norite likti prie esamo, ar jį pakeisti. Sendintos medienos spintelės tinka klasikinio, antikvarinio stiliaus namams, jei norima išlaikyti šio laikmečio estetiką. Atnaujinto Europinio stiliaus puikiai tinka modernistinėje virtuvėje. Nustačius norimą dizainą, lengviau atmesite jį neatitinkančius variantus.

 

Kokia turėtų būti talpa?

 

Įvertinkite tai, kas dabar įrengta virtuvėje, kaip sudėlioti daiktai, įrankiai, atsižvelkite, ar juos norite laikyti spintelėje. Baldaipl.lt komanda pastebi, kad žinodami, kiek daiktų norėsite laikyti , lengviau nuspręsite, kokio dydžio, talpos virtuvinės spintelės Jums reikės. Atminkite, kad kuo mažiau priemonių laikysite ant stalviršių, tuo daugiau vietos turėsi maisto gaminimui.

 

Kas svarbiau – estetinis patrauklumas ar ilgaamžiškumas?

 

Susikurti savo svajonių virtuvę nori daugelis, tačiau reikia būti realistiškiems ir būtinai atsižvelgti į savo biudžetą. Ne visada įmanoma įsigyti baldus, padarytus iš aukščiausios kokybės medžiagų, ar su ypatinga apdaila. Atidžiai paskirstykite pinigus tarp kokybiškų medžiagų ir estetinių apdailų. Jei virtuvėje praleidžiama mažiau laiko, tada ypatingo dizaino spintelės tinkamas variantas, bet jei čia maistas gaminamas kiekvieną dieną po kelis kartus, pravarčiau rinktis funkcionalumą.

 

Baldaipl.lt komanda pažymi, kad virtuvinės spintelės pasižymi dideliu asortimentu, tačiau rasti sau tinkamiausias tikrai gali kiekvienas. Tereikia atsižvelgti į esantį virtuvės dizainą, ar jį planuojama keisti, į turimų virtuvinių įrankių, priemonių kiekį, kaip juos norite laikyti, ir ar Jums reikia estetinio varianto, ar funkcionalaus.